FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sirio Twin Car + WA 27
Autor Wiadomość
lukghost 


Znak: Łukasz
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-05-23, 10:52   Sirio Twin Car + WA 27

Stwierdziłem że to będzie dobry dział :-)

Dzisiaj podczas spotkania z Mikan10 stwierdził żebym wrzucił na forum montaż Twin Car-a z WA 27 to wrzucam. Nie dawno nabyłem Twin cara bo inny montaż anteny od radia samochodowego nie zdał egzaminu. Po małych przeróbkach stwierdzam że wyszło całkiem spoko. Mikan10 poinformował mnie że jest wiele sceptyków co do montażu tak długich anten na twin carze, ale ja nie narzekam :-D Co prawda w tym miejscu idzie oryginalne wzmocnienie dachu, a je jeszcze wzmocniłem i dach naprawdę mało się wygina.

_________________
President Harry III ASC + President HP 1 + Densei EC - 2002 (po tuningu) + President WA -27

Było: TTI 770, President Taylor III ASC, Sirio Titanium 1200, Sirio T3-27, TTI 009
 
 
Młody 
Piotruś


Znak: SQ9KFX / 26 CS 001
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 125
Skąd: Eastbourne
Wysłany: 2013-01-21, 13:36   

Szacun za odwage, teraz rozebrałem jednego twincara i zrobione jest to w miare solidnie. Zmienie mu główkę na PL i zobaczymy co z tego wyjdzie...
_________________
krótkofalowiec na emigracji
 
 
 
SQ9PPR 
Dziurek (Paweł)


Znak: Paweł
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-01-26, 13:37   

Fajny bacik, ciekawy montaż :D
Nie lepiej wykonane by było gdyby wa dać w dziurkę aby był porządnie zrobiony, a do radia nawet jakas wewnetrzną/na szybę lub duplekser (a wlasciwie rozdzielacz anteny na cb i radio)?? :)

http://allegro.pl/cb-radi...2955228470.html
 
 
 
lipa 

Znak: lipa
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: KARCZMISKA-KRAKÓW
Wysłany: 2013-06-12, 21:10   

Witam dołączę sie do tematu bo też nabyłem taki sam zestaw. Teraz jednak zastanawiam się czy nie popełniłem błędu. Powiem szczerze jestem zielony, nie wiem jak połączyć antenę do twin car, myślałem że wszystko cacy na gwint a tu zonk,
Koledzy pomóżcie z montażem antenki. Pozdrawiam
 
 
Krzysiek 

Znak: SQ9MPK
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 714
Skąd: ona biegnie?
Wysłany: 2013-06-12, 21:44   

Ja proponuje najpierw przywitalnie a potem pytania i problemy... w goglach troche widziałem.
 
 
SQ9PPR 
Dziurek (Paweł)


Znak: Paweł
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-06-13, 00:05   

Nieodpowiednia antena do nieodpowiedniego uchwytu :(
W uchwycie masz standardowe gniazdo montażowe UC1, WA-27 jest na DV. Przejściówek nie polecam stosować, ponieważ się łamią. Przy tak długiej antenie to nie przejdzie.
Ktoś kiedyś chyba przerabiał ten uchwyt na DV (albo po prostu występuje w wersji na DV), nie wiem czy ktoś od nas - Piotruś ?
Gdybyś miał pytania - zapraszam na GG: 3049796
_________________
Szukasz radia, anteny, fidera, skanera, czegokolwiek związanego z naszym hobby, nowego lub używanego ? Napisz :)
 
 
 
lipa 

Znak: lipa
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: KARCZMISKA-KRAKÓW
Wysłany: 2013-06-13, 09:28   

Przepr, za brak kultury. Cezary mam na imię w krk pracuję i do rodziny śmigam 2 razy w miesiącu dłuższe trasy. Myślicie że coś z tego da się zrobić czy pieniądze w błoto? Taki zestaw polecił mi kumpel ale nie spodziewałem się konieczności przeróbek:/ twin cara kupiłem też bo nie mam oryginalnego radia w aucie i nie zbierał sygnału na starej wiec korzyści miały być i tu
pzdr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Theme phore v 0.2 created by Kisioł & Sklep internetowy modified by pietrex
Strona wygenerowana w 0,179 sekundy. Zapytań do SQL: 10