FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
REGULAMIN 36FM
Autor Wiadomość
SQ9KFZ 
Administrator


Znak: SQ9KFZ
Lokator: JO90NU
Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 3316
Skąd: Częstochowa
  Wysłany: 2010-03-29, 13:06   REGULAMIN 36FM

Regulamin 36FM


1. Korzystanie z Forum jest dobrowolne - rejestrując się zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu. Od Użytkowników wymaga się wykazania własnej inicjatywy oraz bezinteresowności w przypadku udzielenia informacji, porady, pomocy itp. Innym Użytkownikom Forum. Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto.

2. Zabrania się publikowania na forum treści i materiałów wulgarnych, pornograficznych, nieetycznych, obrażających czyjeś uczucia religijne lub uznawanych powszechnie za obraźliwe. Dotyczy to wszelkich treści wprowadzonych na forum przez użytkownika - w wiadomościach, pseudonimie, podpisie, emblemacie i innych.

3. Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek w jawny sposób tworząc na przykład w tym celu odrębne tematy lub wysyłając posty o charakterze spam.

4. W formularzu rejestracyjnym pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia, w polu "SKĄD" prosimy podawać prawdziwe dane dotyczące miejscowości, województwa lub lokalizacji z której pochodzi Użytkownik . Zabrania się stosowania w w polu "SKĄD""ozdobników"z wykorzystaniem znaków alfanumerycznych lub emotikonów np. "!!!!!!!!!!!!!!!!" "????????" "******" oraz wpisów typu "z nienacka", "www.google.pl", "Z moździerza " "ze środka" itp..

5. Każdy użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym.

6. Forum nie służy do załatwiania spraw prywatnych - do tego służy mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz e-mail. Wszelkie spory nie związane bezpośrednio z toczoną dyskusją w temacie należy rozwiązywać tylko i wyłącznie przez mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz e-mail.

7. Użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceniu, określonych przez administratora lub moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, pisowni, błędów ortograficznych itp.

8. Osoby funkcyjne forum (administratorzy, moderatorzy) mają prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu:
- wydania upomnienia lub polecenia,
- korekty: tytułu tematu, merytorycznej zawartości treści, pisowni lub błędów ortograficznych,
- w polu podpisu: rozmiaru i koloru tekstu, treści zakłócających przeglądanie forum oraz treści niezgodnych z prawem,
- w polu identyfikacyjnym użytkownika: avatara, nazwy użytkownika (nick`a) lub miejscowości, jeżeli zawierają treści niezgodne z prawdą i ogólnie przyjęte za nieprzyzwoite, pozbawione związku z ich przeznaczeniem niezgodne z prawem
- usunięcia załącznika do wiadomości, nie spełniającego odpowiednich wymagań lub
korekty jego treści (zawartości) bądź zmiany rozmiaru.

9. Moderator nie ma obowiązku informowania Użytkownika o działaniach moderacyjnych wykonanych na danej wiadomości czy temacie. Moderator ma prawo usuwania, modyfikowania treści wiadomości, przenoszenia jej do dowolnego działu oraz zamykania tematu jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość:
- obniża ogólny poziom forum,
- została napisana w sposób niezrozumiały (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych, użycie slangu młodzieżowego lub branżowego),
- została napisana w nieodpowiednim dziale,
- została napisana przy braku związku z tematem.

10. Podczas pisania wiadomości zabrania się:
- pisania identycznych postów lub tematów w różnych działach forum,
- pisania wiadomości nic nie wnoszących do dyskusji oraz notorycznego zakładania nowych tematów oraz zakładania tematów w niewłaściwym dziale forum,
- załączania plików i załączników nie związanych z prowadzonym tematem w działach do tego nie przeznaczonych oraz zamieszczania plików (schematów i załączników) znajdujących się już w bazie Forum lub w sieci Internet (można zastosować odpowiedni odsyłacz) ,
- propagowania, umieszczania treści innych stron internetowych bez wyraźnej potrzeby i merytorycznego związku z tematem, oraz treści objętej prawami autorskimi.
- pisania postów nie związanych z tematem, ironizowania w formie docinek czy uśmieszków, prześladowania, obrażania , ośmieszania, szydzenia, używania niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników, stosowania różnych form zaczepki, złośliwości i kpin, ogólnie przyjętych za naruszenie netykiety i kultury obcowania na forum (wymiana osobistych uwag tylko przez mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz e-mail. ),
- pisania z użyciem wszelakiej maści slangów, notorycznego popełnianie błędów ortograficznych, pisania z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu, zamieszczania odsyłaczy do materiałów o charakterze krótkotrwałym, Oferty sprzedaży lub kupna należy zamieszczać w działach do tego przeznaczonych,
- publikowania cudzych danych teleadresowych - dane mogą być w podpisie lub profilu użytkownika.
- załączanie do postów większych obrazków niż 600 na 800 pixeli jeśli obrazek musi być większy proszę o korzystanie z darmowych hostingów zdjęć wtedy zdjęcie będzie automatycznie zmniejszone na stronie i będzie możliwość powiększenia go.
- umieszczania w tytule tematu zwrotów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
- stosowania w temacie "ozdobników"z wykorzystaniem znaków alfanumerycznych lub emotikonów np. "!!!!!!!!!!!!!!!!" "????????" "******"

12. W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji umożliwiających łatwą identyfikację zagadnienia.

13. Nie będą tolerowane przypadki dopisywania do tematów treści nie wnoszących nic nowego do tematu oraz powielanie treści zawartych w archiwalnych tematach i dopisywanie ich do nowego tworzonego tematu.

14. Przed napisaniem nowego tematu każdy użytkownik obowiązkowo powinien zapoznać się z zawartością danego działu. Powinien również użyć wyszukiwarki forumowej w celu upewnienia się, czy temat nie był już poruszany na forum.

15. Tematy i wiadomości piszemy zgodnie z zasadami poprawnej pisowni, ortografii i logicznego sposobu formułowania myśli. Taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie nie obowiązuje.

16. Konta Użytkowników nieaktywnych przez 365 dni zostają usunięte.

17. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników. Posty są pisane przez osoby odwiedzające forum, i to one odpowiadają za treści które przekazują innym w swojej wypowiedzi. Użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponoszą pełną odpowiedzialność prawną za zawarte w nich treści. Udzielanie informacji uznanych za szkodliwe bądź bezwartościowe podlega regulaminowym restrykcjom.

18. Administrator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.
_________________
Nie znam się w temacie, więc się wypowiem!
Anal jest do dupy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Theme phore v 0.2 created by Kisioł & Sklep internetowy modified by pietrex
Strona wygenerowana w 0,235 sekundy. Zapytań do SQL: 10