FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lokale
Autor Wiadomość
Piotrek 


Znak: SQ9SFA
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1180
Skąd: Częstochowa/J09ONT
Wysłany: 2012-01-05, 20:59   Lokale

Temat zakładam bo każdy rzadziej lub częściej wychodzi do jakiegoś lokalu coś wszamać czy posiedzieć i napić się piwka czy co kto woli.Podzielmy się tu swoimi ulubionymi lokalami :-D
Z mojej strony jeżeli chodzi o pizzerie i temu podobne jedzenie polecam moją ulubioną pizzerie Allegro ul. Kościuszki 18/20 potem Drzazga ul.Wieluńska 3 i Biesiadowo ul.Lipowa 22/24,Yildirim Kebab ul. Wolności 18.Z knajp lubię posiedzieć w Ambarasie
ul.Klemensiewicza 1 i Tower ul. Okólna 78/80 gdzie chodzimy pograć w lotki,w obu knajpach można palić a dla mnie ma to znaczenie.
_________________
Kenwood TM 701E+Masen GP140+SIRTEL SF 410 D
Quansheng TG-UV2
GRE PSR 225+dipol na 2m
 
 
 
Hubert 
Hubert

Znak: Hubert
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Częstochowa/Północ
  Wysłany: 2012-01-23, 14:54   Oslo pub

Polecam pub/restaurację Oslo na ulicy Korczaka na dole można palić pozatym mają wyśmienite piwko robione na miejscu.
_________________
Hubi

Quansheng TG UV2
 
 
 
Michał 
mikuss


Znak: Michał
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 607
Skąd: Częstochowa-Północ
Wysłany: 2012-01-23, 15:11   Re: Oslo pub

Hubert napisał/a:
Polecam pub/restaurację Oslo na ulicy Korczaka na dole można palić pozatym mają wyśmienite piwko robione na miejscu.


Oslo już było przerabiane, drogo tam jak cholera, a tych piwek to dużo wypić nie idzie, do tego kelnerki które oszukują i doliczają sobie "napiwki" do ogólnego rachunku, ale to idzie wyeliminować płacąc odrazu za zamówienie. Osobiście tą knajpę omijam szerokim łukiem.
 
 
 
Piotrek 


Znak: SQ9SFA
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1180
Skąd: Częstochowa/J09ONT
Wysłany: 2012-01-28, 15:04   

Polec też Hormon Cafe Al. Wolności 2/4Częstochowa palić można,lotki,piłkarzyki i bilard.Całkiem fajna niezamulająca muzyka.
_________________
Kenwood TM 701E+Masen GP140+SIRTEL SF 410 D
Quansheng TG-UV2
GRE PSR 225+dipol na 2m
 
 
 
Michał 
mikuss


Znak: Michał
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 607
Skąd: Częstochowa-Północ
Wysłany: 2012-01-29, 10:16   

e jak kopcić pozwalają w lokalu to duży minus :-/
 
 
 
Piotrek 


Znak: SQ9SFA
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1180
Skąd: Częstochowa/J09ONT
Wysłany: 2012-01-29, 11:58   

Punkt widzenia zależy od miejsca palenia :-D Dla palaczy płacić od 6 do 8 zł z piwo i wychodzić na zewnątrz zapalić to lipa.Jeszcze latem to rozumiem ale teraz...
_________________
Kenwood TM 701E+Masen GP140+SIRTEL SF 410 D
Quansheng TG-UV2
GRE PSR 225+dipol na 2m
 
 
 
Michał 
mikuss


Znak: Michał
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 607
Skąd: Częstochowa-Północ
Wysłany: 2012-01-29, 21:09   

tylko szkoda ze palacz nigdy nie zrozumie niepalącego, ze może ten nie życzy sobie żeby go truć, palacz ma to głęboko w dupie, ja jestem szczęśliwy po tym jak zakazali palenia w klubach, knajpach bo w końcu siedzę, place za piwo i łeb mi nie pęka od smrodu i wracając do domu nie śmierdzę jak popielniczka,
dobra zrozumie jeszcze kopcenie w klubach typu dyskoteki itd, ale nie pojęte to jest jak kopcili w knajpach jedzeniem, pizzeriach, do szału mnie doprowadzało jak jeden z drugim pożarł i wyciągał zaraz faje, nie patrząc na to ze przy stoliku obok jadł ktoś inny tylko bezczelnie mu dmuchał w jedzenie
ale to tylko moje zdanie, na szczęście podzielane przez większość, jak również wielu palaczy któremu nic się nie stało ze muszą wyjść i nie truć innych swoim nałogiem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Theme phore v 0.2 created by Kisioł & Sklep internetowy modified by pietrex
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9