FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
światy równoległe ,mózg ludzki ,dziwne zjawiska
Autor Wiadomość
Jacek 
Jacek

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-01-25, 11:29   światy równoległe ,mózg ludzki ,dziwne zjawiska

Coś jak by o dejavu o światach równoległych i funkcjonowaniu mózgu http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html a tu tylko fragment tego ,założę się ze większość czytająca to miała być może coś podobne przeżycia tylko nie każdy lubi się chwalić takimi dziwnymi rzeczami by nie był odbierany jako dziwak albo co gorsza świr he he
Mieszkam w domu jednorodzinnym z działką, i od drzwi domu do furtki jest chodnik (wylewka)
i po środku jest wmurowany taki betonowy kwadrat z metalowym okuciem, o boku ok 70cm,
przypomina klapę włazu do studzienki kanalizacyjnej, szamba itp. tylko nie ma żadnych dziurek, i jest masywniejszy i ułożony równo z betonem.
Jak byłem mały, może ze 4-5 lat miałem, to mam w pamięci widok jak dziadek zdjął ten kwadrat betonu,
i była tam wybetonowana jakaś kwadratowa studzienka, o głębokości ok 1,5 - 2m, na jej ścianach wyraźne ślady desek z szalunku,
i lekko pomalowane jakimś rzadkim lepikiem czy smołą.
Później nikt tego więcej nie otwierał, i tak mi w pamięci został tamten widok, byłem przekonany że tak właśnie jest.
A tymczasem niedawno przy okazji małego remontu i poprawek chodnika, wyszła rozmowa i babcia mówi,
że to jest tylko płyta wmurowana w chodnik, i niczego pod spodem nie ma, jest ziemia, i ze tak było od początku.
I faktycznie nie ma, - sprawdziłem wbijając pod kątem metalowy pręt w ziemię - gdy by był beton, to by sie pręt zatrzymał.

Drugi tego typu przypadek miał miejsce w 2003r, gdy szedłem w pielgrzymce (warszawskiej, grupy 17-ste)
Trasa prowadziła przez miejscowość Idzikowice, i szło się ulicą, która była wiaduktem nad torami.
Tam są zakłady remontowe pociągów, i inne tego typu firmy, przebiega centralna magistrala kolejowa (CMK), ale nie w tym rzecz.
Była wtedy ładna słoneczna pogoda, bezchmurne niebo.
Idąc w grupie, przechodząc tym wiaduktem, po lewej stronie przed takim budynkiem, czy to lokomotywownią,
widziałem kilka (3,4 lub 5) oddzielonych torami peronów, a na każdym z nich typową tabliczkę z nazwą stacji "Idzikowice".
W ogóle nie zwróciłem na to uwagi, aż do niedawna, gdy przypadkowo się dowiedziałem, że tam żadnych peronów nie ma i nigdy nie było (!)...
 
 
 
Jacek 
Jacek

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-04-07, 14:52   

Ciekawy film dokumentalny o chłopcu który twierdzi ze kiedyś już żył ,zresztą takich przypadków jest więcej i nawet psychiatra dr Jim B Trucker się zajął tym tematem https://www.youtube.com/watch?v=rCIWEY8W9nI
 
 
 
SP9TTG 
Barba crescit, caput nescit


Znak: SP9TTG
Lokator: JO90NT
Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 222
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-04-07, 19:44   

Że też ten Internet się jeszcze nie zawalił od takich bzdur.
_________________
Piotr

Hamradio4.0 - Resistance is futile.
Hamradio4.0 - Opór jest bezzasadny.
 
 
sdd
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-07, 23:51   Re: światy równoległe ,mózg ludzki ,dziwne zjawiska

Jacek napisał/a:

Drugi tego typu przypadek miał miejsce w 2003r, gdy szedłem w pielgrzymce (warszawskiej, grupy 17-ste)
(...)
widziałem kilka (3,4 lub 5) oddzielonych torami peronów, a na każdym z nich typową tabliczkę z nazwą stacji "Idzikowice".
W ogóle nie zwróciłem na to uwagi, aż do niedawna, gdy przypadkowo się dowiedziałem, że tam żadnych peronów nie ma i nigdy nie było (!)...


Jacek, gdybyś wtedy zobaczył Włoszczowę Północ, to by można Cię uznać za jasnowidza ;)
 
 
Jacek 
Jacek

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-06-11, 18:27   

http://strefatajemnic.one...ywistosc/49mrn9 jeśli link by nie zadziałał to szukać pod hasłem efekt Mandeli
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Theme phore v 0.2 created by Kisioł & Sklep internetowy modified by pietrex
Strona wygenerowana w 0,144 sekundy. Zapytań do SQL: 9