FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
świadomy sen
Autor Wiadomość
Jacek 
Jacek

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-01-30, 11:50   świadomy sen

ciekawe artykuły które mi wyjaśniły coś co miałem raz czy dwa razy w przeszłości i nie umiałem tego wytłumaczyć zresztą zbytnio tym się nie przejmowałem będąc w wojsku jako pogranicznik chodziliśmy na patrole wzdłuż granicy miedzy innymi na Czantorię po drodze była na skraju lasu chata na wzgórzu z dala od wsi wieś była w dolinie i często tam zachodziliśmy jak pogoda była coś nie tak to po co moknąc skoro można było w piecu napalić i podrzemać w starym fotelu czy łóżku .Dom był opuszczony ponoć właścicielka starsza pani zmarła z 3 lata wcześniej w domu nie było prądu a światło to naftówka ,zresztą wszystko zostało jak by miesiąc wcześniej ktoś opuścił nagle dom nafta w baniakach węgiel i drzewo w piwnicy tylko obora w piwnicy była pusta to oczywiste dom stojąc na stromym zboczu miał piwnice murowaną gdzie z jednej strony piwnica w zasadzie nie wystawała z ziemi a z drugiej strony tworzyła ścianę z drzwiami i oknem do chlewika a wyżej dom był drewniany z zamkniętymi okiennicami .Gdzieś ktoś opowiadał ze ponoć czasem tam straszy wiec ci bardziej bojaźliwi żołnierze tam nie chodzili .wiec raz spałem na stryszku za dnia bo tam było też siano przechowywane i obudził mnie odgłos kroków po takich schodach na ten stryszek takie schody bez poręczy ,chciałem pomału podnieść głowę by zerknąć kto to ale dziwne moje ciało było jak sparaliżowane jak by ktoś mi coś wstrzyknął nie mogłem niczym poruszyć nawet palcem u ręki i przeraziło mnie to na dodatek ten ktoś się zbliżał do mnie po tych schodach i nie wiadomo z jakimi zamiarami a ja byłem w tym momencie bezbronny coś mnie sparaliżowało wiec serce zaczęło mi dudnić z przerażenia i dopiero po kilku czy kilkunastu sekundach poruszył mi się palec u ręki ,cała dłoń a z nią cała ręka i puściło mnie mogłem się podnieść a kroki ucichły zrobiła sięcisza podeszłem bliżej krawędzi stryszku by zobaczyć co tam się dzieje na tych schodach a tam nic nikogo nie ma .Dom był taki staroświecki ale funkcjonalny dom łączył się ze stodołą i tworzył razem całość ze stodoły były schodki na ten stryszek a na tym stryszku maleńkie okienko i z tego powodu panował półmrok i częściowo było też siano na tym stryszku może po to ze przy okazji ocieplało strop domu ? schodząc po schodach jesteśmy w stodółce a z niej otwierając drzwi wchodziło się jak by do ganku ,przedpokoju czyli nie wychodząc z domu można było wejść do stodoły to samo w stodole przy drzwiach była klapa i po drabince wchodziło się do obory oczywiście i obora miała swoje drzwi bezpośrednio na dwór i stodoła swoje wrota by siano zwozić .Nieraz zastanawiałem się co to było to wydarzenie moje a teraz po latach dowiedziałem się ze to zwykłe zjawisko może niecodzienne ale w swoim życiu nie jeden je miał i nazywa się to paraliż senny w skrócie chodzi o to ze jak śpimy wyłączają się pewne obszary mózgu byśmy nie wiercili się nie zrobili sobie krzywdy np śniąc ze kogoś bijemy walneli byśmy pięścią w ścianę wiec ja się obudziłem ale nie tak do końca te części mózgu odpowiedzialne za ruch jeszcze się nie wybudziły i zajęło im to np 15 sek wystarczająco bym wpadł w panikę do tego jeszcze nieraz dochodzą omamy słuchowe czy wizualne co u mnie się potwierdza te słyszenie kroków po schodach a po odzyskaniu kontroli nad moimi mięśniami jeszcze przez kilka sekund byłem słaby i bardzo jak by zaspany jak by narkotyk jeszcze jakiś we mnie krążył a tu coś nie coś do poczytania jeszcze ciekawsze jest zjawisko Świadomy sen mnie po przeczytaniu publikacji na ten temat z 3 lata temu chodź nie bawię się w to i nie trenuje tz kontroli rzeczywistości jak np w Incepcji niechcący raz udało się w czasie snu z oriętować ze śnie po prostu w śnie z kimś rozmawiałem obróciłem się na chwile po coś i z powrotem jak spojrzałem na mojego rozmówce zobaczyłem ze słonce które było w zenicie czyli było południe jest już na zachodzie i zachodzi wiec jak w 4 sek słonce pokonało taki dystans coś mi zaświtało nie spasowało i nagle załapałem ze to może sen tylko ze często za pierwszym razem ponoć ludzie dokonując tego odkrycia wybudzają się sen po odkryciu ze to sen przerywa się i dla tego trzeba ponoć to trenować ja miałem to szczęście zresztą nie zawsze się ktoś wybudza za pierwszym razem wiec należałem do tych szczęśliwców hi hi ,wiec zacząłem kontrolować sen chodź nie tak jak można po większym treningu bo ponoć można zmieniać jak w matrixie przedmioty domy kolory np za życzyć sobie by na drzewach rosły niebieskie liście banany kreować całą rzeczywistość wreszcie to wszystko powstaje w naszym mózgu jak w komputerze wiec my to tworzymy tak naprawdę ale ja nie byłem na tym etapie powiem zachowałem się nieładnie hi hi bo pamiętam ze z jakiś przyczyn jechałem z córkami tramwajem i mówię im ze ty wszyscy ludzie to fantomy dziwne bo córki chyba nie uważałem za fantomy i dla draki kopłem w szybę która pękła a ludzie w wagonie spojrzeli i się trochę wystraszyli wiec ja jeszcze bardziej by podkręcić reakcje a wiedziałem ze to sen i tych istot nie ma tak naprawdę złapałem pierwszego z brzegu i zrzuciłem z fotela na podłogę jak za chwile dojechaliśmy do przystanku to część osób powysiadała jak by się przestraszyła a na przystanku stał kiosk ruchu i ja bez wysiadania z wagonu jak w matrixie zaczołem myślami pchać ten kiosk, kiosk się poruszył wiec pchnołem myślami go silniej i się przewrócił a przerażona kobitka wyszła z tego leżącego kiosku ruchu . Wiewm ze długo nie kontrolowałem tego snu bo chyba po tym mi się skończył czy wybudziłem się a nawet lepiej bo za bardzo destrukcyjnie w nim działałem a można by np coś miłego dobrą bryke sobie sprawić piękną dziewczynę chętną do igraszek hi hi bo i o tym piszą w świadomym śnieniu można by drobne kawały komuś zrobić np wędkarz łowi nad rzeką i siłą naszych myśli by złowił rybę olbrzyma a niech się ucieszy .Ciekawy film o coś podobnej tematyce jest tu daje link http://www.cda.pl/video/1...sto1998LektorPL Dark City mroczne miasto a tu link do tematu o świadomym śnieniu i technikach by go uzyskać o paraliżu sennym http://wydaje.pl/e/nasze-...ym-swiecie-snu2 https://portal.abczdrowie.pl/swiadomy-sen http://zmianynaziemi.pl/f...pelnie-za-darmo polecam też film o podobnej tematyce Incepcja jest tam to wszystko bardzo fajnie pokazane na dodatek film jest z kategorii sensacyjnych fajnie się go ogląda i trzyma w napięciu http://www.cda.pl/video/6...-2010-Lektor-PL zresztą gdyby linki przestały działać to znajdziecie filmy sami po tytułach życzę miłej lektury i przyjemnego oglądania filmów
 
 
 
Jacek 
Jacek

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-12-07, 17:34   

https://www.youtube.com/watch?v=_l_dxalW5Nk film dokumentalny Jak kontrolować swoje sny
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Theme phore v 0.2 created by Kisioł & Sklep internetowy modified by pietrex
Strona wygenerowana w 0,125 sekundy. Zapytań do SQL: 9