To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
36 FM - Częstochowska Grupa Radioamatorska
36 FM - Częstochowska Grupa Radioamatorska

Zloty i Spotkania - Organizacja spotkania

SQ9RHT - 2012-10-05, 16:17

pasuje

1 Mariusz
2 Konrad

SQ9KT - 2012-10-05, 16:43

Mnie również pasuje.
Michał - 2012-10-06, 23:15

wstępnie tez się piszę :)
SQ9KFP - 2012-10-07, 10:15

Na 80% tak.
Robert - 2012-10-07, 16:30

Pewnie i mi pasuje ale jeszcze zobaczę
Krzysiek - 2012-10-11, 13:10

Spotkanie sobotnie u Jacka SQ9UU. Teraz tylko godzine trzeba by ustalić :)
SQ9KFZ - 2012-10-11, 16:27

Po 17:00 ?

Ja będę jechać tramwajem więc mogę kogoś po drodze zebrać.

Krzysiek - 2012-10-11, 17:43

zabiore sie też pojazdem szynowym :]
damso - 2012-10-11, 18:18

Znowu tramwaj :)
SQ9KFP - 2012-10-11, 20:01

Ja podjadę moją nowiutką zajebistą linią nr 3 i dosiądę się do tej starej i obskurnej chyba 2. :)

Ps. od przystanku do Jacka trochę daleko i chyba trza by coś na drogę wziąć żeby nie sczeznąć.

SQ9RHT - 2012-10-11, 20:04

SQ9KFP napisał/a:


Ps. od przystanku do Jacka trochę daleko i chyba trza by coś na drogę wziąć żeby nie sczeznąć.


Prawidłowo

Krzysiek - 2012-10-11, 20:10

Mam pewien płyn w ilości 200ml i mocy DUŻEJ :] po łyczku i wiatry zimne nie straszne ;D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E.
RHT sie wybierasz może?

SQ9KFZ - 2012-10-11, 20:13

Przyjął :)
SQ9RHT - 2012-10-11, 20:41

Krzysiek napisał/a:

RHT sie wybierasz może?

Prawidłowo udaje się

SQ9KFZ - 2012-10-14, 09:40

Wielkie podziękowania dla Jacka za ugoszczenie Nas. Impreza przednia! niektórym tylko uszczelki puszczały :mrgreen:

PS. SMC masz w czapkę za grzebanie i przestawienie ustawień w radiu Michała.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group